آریانا تایمز | خبر افغانستان | اخبار افغانستان

آریانا تایمز | خبر افغانستان | اخبار افغانستان

آمده‌ایم تا از افغانستان امروز برای فردا و فرداها حراست کنیم، پاسداشت فرهنگ دراز دامن اسلامی در پیشانی فعالیت‌های ما قرار دارد. دانایی را عامل مهم توانایی ملی می‌دانیم و رسانه را یکی از ابزارهای مهم گسترش آن قلمداد می‌کنیم. مرز فعالیتهای ما را اصول انقلاب اسلامی گفته شده در قانون اساسی و منافع ملی روشن می‌کند. مراقبت از منافع ملی، مصالح مردم و باورهای ایمانی جامعه را وظیفه خود می‌دانیم و با رویکرد «مردم‌مدارانه‌» واقعیت‌های اجتماعی را رصد می‌کنیم. در باور ما مردم ولی نعمت و محور و مسوولان نیز خدمتگزاران این مردم هستند و هر یک ضمن برخورداری از حقوقی که رعایتش واجب است، مسئولیت‌هایی نیز برعهده دارند.

آریانا تایمز | خبر افغانستان | اخبار افغانستان

نقد جدی و اصولی را عنصر زاینده یک جامعه پویا می‌دانیم و نگاه حزبی، پوسته‌ای – گروه گرایانه – یگانگی و طایفه‌ای را در برابر منافع ملی برنمی‌تابیم. پیشرفت، سربلندی و سعادت کشور را در گرو وحدت و یکپارچگی ملی، دادگری و خرد ورزی می‌دانیم و امیدواریم بتوانیم در راه گسترش و نیرومند‌سازی اثربخش باشیم. برای ملاحظه صفحه اصلی «آریانا تایمز» می‌توانید با مراجعه به اینترنت به آدرس www. arianatimes.com مراجعه نمائید.

در منو بالا صفحه اصلی، عناوین زیر مشخص شده است : سیاسی – بین‌الملل – ورزشی – فناوری – بیداری اسلامی – سلامت و پزشکی – گالری تصاویر و ویدئو – تبلیغات – تماس با ما – ارسال خبر و سایر مطالب با کلیک روی هر کدام خبر های مربوط به آن بخش نمایش داده می شود. آریانا تایمز با در نظر گرفتن دو حوزه‌ی وسیع کاری در داخل و خارج کشور تلاش دارد اهداف خود را در جهت آگاهی بخشی محقق سازد. رسانه ها نقش بی بدیلی در شکلگیری، جهت‌دهی و مهندسی افکار عمومی دارند. این نقش در عرصه جنگ نرم اهمیت و برجستگی بیشتری دارد، لذا میتوان از جبهه رسانه‌های استکبار جهانی به عنوان زرادخانه غرب در جنگ نرم یادکرد. آریانا تایمز با در نظر گرفتن دو حوزه ی وسیع کاری در داخل و خارج کشور تلاش دارد اهداف خود را در جهت آگاهی بخشی و بصیرت افزایی محقق سازد.

آریانا تایمز

[instashow id=”2″]