قاتل فراری یک کودک ننگرهاری بازداشت شد

حکومت محلی در شرق افغانستان گزارش می‌دهد که منسوبین ریاست امنیت ملی قاتل و اختطاف‌چی یک کودک را در ننگرهار بازداشت کرده‌اند.

دفتر مطبوعاتی والی ننگرهار  با نشر خبرنامه‌یی گفته منسوبین امنیت ملی از ناحیه چهارم شهر جلال‌آباد مردی را بازداشت کرده که در قضیه قتل و اختطاف یک کودک دراین ولایت دست‌داشته‌است.

در خبرنامه از فرد بازداشت شده به نام جلیل نام برده شده و به عنوانی فردی معرفی شده که در قضیه اختطاف یک کودک در شهر جلال آباد دست داشته و سپس آن را به قتل رسانیده‌است.

خبرنامه افزوده که این فرد در گروپ ۱۱ نفری آدم‌ربایان تحت امر، خان زمان مشهور به حاجی بابا فعالیت داشته و پس از قتل آن کودک سایر اعضای آن گروپ بازداشت و جلیل نام از ساحه فرار کرده بود.

دفتر مطبوعاتی والی ننگرهار گفته که جلیل نام از روز فرار تحت تعقیب منسوبین امنیت بوده و بالاخره روز گذشته در مربوطات شهر جلال‌آباد بازداشت گردید.

مسؤولان مطبوعاتی والی ننگرهار گفته که جلیل نام با سایر هم‌کارانش سال گذشته یک کودک به نام نقیب‌الله را در نخست اختطاف و با وجود دریافت پول هم وی را به شکل بی‌رحمانه به قتل رسانیدند که ریاست امنیت ملی بعدا جسد وی را کشف کرد.

از سوی ریاست امنیت ملی افزود، وی به جرم خود اعتراف نموده که کودک در نزد آنان چهار ماه بوده و پس از دریافت پول، کودک را به قتل رسانیدند.